שותפים עסקיים

שותפים עסקיים

שותפותינו לדרך הן חברות יזמות הבנייה הגדולות במשק ומשרדי האדריכלים המובילים בארץ

240px-Shikun_binuy

שיכון ובינוי – קבוצת אריסון

שיכון ובינוי מקבוצת אריסון הינה קבוצת התשתיות והנדל”ן המובילה בישראל. שיכון ובינוי והחברות בהחזקתה פועלות בישראל ומחוצה לה בענפי התשתיות הבנייה, הנדל”ן, הזכיינות והסביבה על תחומיהם השונים.

HomePagelogo

אזורים – מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים שבית זה הרבה יותר מארבעה קירות, בית זה אנשים, בית זה קהילה. לחיות בדירה של אזורים – זה ליהנות מתחושה מיוחדת, תחושה של שייכות. הבסיס לכל אחד מעשרות הפרויקטים של אזורים, הינו תכנון הכולל איזון מושלם בין הפרטיות של חיי המשפחה.

Acro_RealEstate_HebLogo_4

אקרו נדל”ן

חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל”ן בישראל. נהנית מצמיחה והצלחה לאורך שנים הודות לצוות אינטגרלי, מנוסה ומקצועי בכל התחומים הפועלים בסינרגיה על מנת למקסם ולמצות את הפוטנציאל של כל פרויקט.

600432801lh_180X88_170320141138

משה צור אדריכלים

משה צור יסד את משרד משה צור אדריכלים בוני ערים בשנת 1978 ומוביל אישית גם היום את העבודה האדריכלית בעזרת שותפים ו-90 עובדי המשרד, תוך חתירה מתמדת למצוינות תכנונית.

אבנר ישר אדריכלים

משרד ישר מגלם את התקדמות תרבות הבנייה בישראל משנות ה-50 ועד ימינו. בין עבודות המשרד ניתן למצוא את מוזיאון תל אביב לאמנות, דיזנגוף סנטר ומבנים רבים נוספים בארץ ובעולם.

logo

בר אוריין אדריכלים

בסדרה ארוכה של עבודות שימור, תוספות בנייה, ושילוב בנייה חדשה ברקמה קיימת, יצר המשרד נפח אדריכלי שרישומו על העיר ניכר, וניתן לראותו כעבודת אריגה עדינה המשלבת בירור ההיסטוריה האדריכלית של העיר על תקופותיה וסגנונותיה, תוך כדי ניהול דו-שיח מתמשך בין העבר, הווה ועתיד המרחב האורבני.

532625563lh_180X88_281020150938

אורבך הלוי

אנו מאמינים ברמת שרות גבוהה ומתחייבים למעורבות אישית בכל פרויקט ולכן אחד משלושת השותפים – אורי הלוי, דפנה בירן ואורי רותם – מעורבים בכל פרוייקט. על לקוחותינו נמנות חברות ומוסדות המובילים בתחומם ואנו גאים להיות חלק מתהליך העשייה והצמיחה של הפרוייקטים השונים.

בניין עיר. יוצרים התחדשות.